Українська авіація за день завдала по ворогу понад 20 ударів

новини / Новини України / Війна з Росією
752
0

Авіація Сил оборони України протягом доби завдала по російських загарбниках понад 20 ударів, з них чотири — по позиціях зенітно-ракетних комплексів.

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 18:00 4 січня.



Так, за даними Генштабу, на цей час війська російської федерації продовжують переміщувати до районів ведення бойових дій особовий склад, озброєння, військову техніку та боєприпаси. Крім залізничних перевезень, ворог використовує військово-транспортну та цивільну авіацію.

Протягом поточної доби війська рф тричі вдарили ракетами по цивільних об’єктах міста Костянтинівка Донецької області. Також загарбники здійснили дев'ять авіаційних ударів і 14 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 112
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
16 844
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
13 928
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
12 551
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
10 780
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
9 602
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
8 140
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
6 366
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
6 275
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 165