Не зупинився і отримав кулю: на Буковині ДБР розслідує поранення чоловіка в прикордонній смузі

новини / Новини Чернівців / пригоди / кримінал
6 704
0

На Буковині ДБР розслідує поранення чоловіка в прикордонній смузі.

Про це кореспондентці molbuk.ua повідомила речниця Теруправління ДБР Хмельницького, Катерина Герасімук.



3 січня 2023 року невідомий автомобіль почав наближатися до прикордонної смуги територією України.

"На вимогу прикордонників, він не зупинився, таким чином військові застосували зброю. За попередньою інформацією, було здійснено 2 постріли – попереджувальний вгору та за напрямком руху автомобіля. Проте, зрештою, транспортний засіб продовжив рух. За кілька годин 41-річний чоловік звернувся за допомогою медиків, які, в свою чергу, проінформували правоохоронців про, ймовірно, вогнепальне поранення. Наразі потерпілому нічого не загрожує, тяжкість одержаних травм встановлюється", - розповіла речниця ДБР.

Тривають першочергові слідчі дії – подані клопотання про арешти на зброю та автомобіль, а також щодо призначення відповідних експертиз.

Попередня кваліфікація правопорушення: порушення правил несення прикордонної служби, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 419 КК України).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Чернівецька спеціалізована прокуратурі у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

11:00
Сирський відзначив десантника з Чернівців «Хрестом хоробрих»
10:45
Чому корисно їсти фісташки: названо п'ять переваг цих горіхів
10:31
У Чернівцях розкажуть про шпигунів у роки Першої світової війни
10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм