Українців попередили про стрибки курсу долара під Новий рік

новини / Новини України / економіка, бізнес
3 440
0


В Україні під час новорічних свят можуть виникнути коливання курсу долара до 40 коп. за гривню (на 1%). Однак вони будуть короткочасними, і загалом долар залишиться у діапазоні 40-41 грн.

Про це коментарі розповів директор департаменту казначейства Cominbank Герман Марченко, пише Обозрєватель.




Експерт вважає, що екстремальних курсових стрибків не відбудеться ні до Нового року, ні в перший тижня після нього.
"В останній тиждень року і на початку 2023 року суттєвих змін на валютному ринку не передбачається. Коридор курсових коливань залишатиметься на рівні 40-41 грн/дол. Однак передбачаємо можливі кількаденні коливання курсу в межах 1% саме в дні свят. Але долар швидко повернеться до економічно мотивованого коридору", – зазначив банкір.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.