САП скерувала до суду справу нардепа Трухіна

новини / Новини України / Війна з Росією
680
0


Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата Олександра Трухіна, якому інкримінують пропозицію хабара патрульному поліцейському за залишення місця ДТП.

Про це повідомляє прес-служба САП.



"Прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт про обвинувачення чинного народного депутата України (ІХ скликання) у спробі підкупу патрульних поліцейських за "150 тисяч", – інформує відомство.

Як встановлено слідством, у серпні 2021 року народний обранець запропонував працівникам патрульної поліції неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 150 тисяч без зазначення грошової одиниці за безперешкодне залишення місця ДТП.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: