Європа втратила близько 1 трильйон доларів через зростання цін на енергоносії — Bloomberg

новини / Новини України / Новини світу / Війна з Росією
1 430
0

Через різке зростання цін на енергоносії внаслідок війни Росії проти України Європа втратила близько 1 трлн доларів.

Про це повідомляє Bloomberg.



Приблизно 1 трлн доларів, підрахований агентством на основі ринкових даних, є загальною сумою подорожчання енергії для споживачів і компаній, яке частково, було компенсовано пакетами допомоги.

Навіть з урахуванням збільшення потужностей для імпорту скрапленого природного газу, очікується, що ринок залишатиметься напруженим до 2026 року, коли стануть доступними додаткові виробничі потужності зі США до Катару. Це означає, що перепочинку від високих цін не буде.

Щоб запобігти дефіциту, Європейська Комісія встановила мінімальні цілі для запасів. До 1 лютого резервуари повинні бути заповнені щонайменше на 45%, щоб уникнути виснаження до кінця опалювального сезону. Якщо зима буде м'якою, мета полягає в тому, щоб залишити рівень зберігання на 55% до того часу.

Імпорт ЗПГ до Європи знаходиться на рекордному рівні, а в Німеччині відкриваються нові плавучі термінали для прийому палива. Закупівлі за підтримки уряду допомогли Європі залучити вантажі з Китаю, але холодна погода в Азії та потенційно сильне економічне відновлення після того, як Пекін послабив обмеження щодо Covid, можуть ускладнити це завдання.

Китайський імпорт газу, ймовірно, буде на 7% вище у 2023 році, ніж в цьогоріч, згідно з даними Інституту економіки енергетики Китайської національної морської нафтової корпорації.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
"Може, вам дорого, а нам ні": у громаді на Буковині купили мінівен за 2,7 млн
11 969
Депутати Чернівецької міськради після розслідування "МБ" розкритикували стан укриттів у місті
11 398
«Чернівціобленерго» заплатило 1,7 млн грн за послуги фірмі підсанкційних власників з РФ
10 355
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині на 12 грудня
9 618
Кадрові зміни: хто став новим прокурором Буковини та куди подівся попередній
9 584
"Присвятила життя медицині та людям": у Чернівцях померла лікарка медичного центру
9 247
Коли не буде світла: графік відключень на Буковині на 11 грудня
6 769
У Чернівцях рятувальники дістали дворічну дитину з каналізаційного колодязя
5 881
Гірка звістка: стало відомо про загибель воїна з Буковини Тихомира Дониченка
5 734
Дощ, сильний вітер, у горах мокрий сніг: завтра на Буковині зміниться погода
5 097

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.