Цимбалюк озвучила ляльку Барбі

новини
2 409
0
Телеведуча Інна Цимбалюк та співак Віталій Козловський озвучили головних героїв у мультфільмі "Історія іграшок-3". Стрічка вийде на екрани українських кінотеатрів у червні.

Інні дісталася роль ляльки Барбі. Входячи в образ, в студії вона з'явилася в рожевих чобітках - улюбленого кольору своєї героїні. Цікаво, що вживатися в роль українська красуня може і вдома - у неї є справжня лялька Барбі, яку тато привіз доньці з Німеччини, коли Інні було десять років.

А ось коханий чоловік Барбі заговорить у мультфільмі голосом улюбленця українських дівчат Віталія Козловського. За сюжетом Кен - справжній франт, який любить змінювати вбрання і розбудовується, коли оточуючі не цінують його зусиль щодо поліпшення його зовнішності. За словами Віталія Козловського, в житті він не дуже схожий на свого персонажа, так як рідко займається самомилуванням, а модний гардероб йому потрібен виключно для виходів на сцену.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують