У Маріуполі пролунали потужні вибухи: радник мера назвав причину

новини / Новини України / Війна з Росією
775
0


У тимчасово захопленому окупантами Маріуполі вранці пролунали потужні вибухи, причина сумна - підлітки полізли на руїни знімати відео для TikTok, і розірвався снаряд.

Вибухи у Маріуполі були в районі вул. Курчатова о 9:00 та о 9:40, написав радник мера Петро Андрющенко в Telegram.



"Нажаль, сумна причина. Перший вибух - підлітки полізли знімати TikTok на руїнах, та здетонував снаряд. На щастя - живі, загрози життю немає, однак обидва в лікарні з травмами… Другий вибух - ланцюгова реакція першого…", - зазначив він.

Радник очільника міста додав, що неповнолітні дивом залишились живі.

"Маріуполь залишається наднебезпечним містом з огляду на безпеку. Розмінування де-факто зупинено. У кращому разі, бомби, снаряди та міни просто помарковано стрічками…", - поділився Андрющенко.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: