Російські окупанти обстріляли Чорнобаївку – поранили дитину

новини / Новини України / Війна з Росією
854
0

У Чорнобаївці на Херсонщині внаслідок ворожого обстрілу 26 листопада постраждала дитина.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.



"Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли російські окупанти. Внаслідок удару дістала поранення дитина. Її доправили до дитячої обласної клінічної лікарні", - зазначає Ярослав Янушевич.

Генштаб ЗСУ в суботу ввечері повідомив, що на Херсонському напрямку ворог не припиняє артилерійські обстріли підрозділів українських військ і населених пунктів на правому березі річки Дніпро: зокрема, обстрілював Чорнобаївку й Херсон.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.