З Херсона евакуюють пацієнтів лікарень через постійні обстріли окупантів

новини / Новини України / Війна з Росією
574
0

Пацієнтів лікарень Херсона евакуюють в інші міста України через систематичні обстріли російських військових.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич в Telegram. Дітей, що проходили лікування у Херсонській обласній клінічній лікарні, уже перевезли до Миколаєва. За словами Янушевича, там вони й надалі отримуватимуть всю необхідну медичну допомогу.



Тоді як пацієнти Херсонського обласного закладу з надання психіатричної допомоги також евакуйовані з міста. Відтепер 100 людей лікуватимуться у Одесі, допоки в Херсоні повторюватимуться ворожі удари.

"Нагадую, всі мешканці Херсонщини, котрі бажають евакуюватися до більш безпечних областей України, можуть звертатися у Херсонську ОВА – деталі за посиланням", – додав голова військової адміністрації.

Нагадаємо, минулої доби російські окупанти 49 разів обстріляли територію Херсонщини. Понад 50 людей поранено, десятеро загинули.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: