Як працюватимуть лікарні в умовах блекауту: відповідь Ляшка

новини / Новини України / Війна з Росією
983
0

Українські лікарні не закриватимуться навіть в умовах блекауту, але медустановам потрібно скоротити кількість приміщень, що використовуються.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.



"Лікарні не закриватимуть, але у певних лікарнях буде переглянуто підхід та оптимізовано використання приміщень для того, щоб сконцентрувати все на менших площах", - заявив Ляшко.

За його словами, оптимізація приміщень дозволить легше пройти осінньо-зимовий період, у тому числі із настанням великих холодів.

"Коли менша площа, її простіше опалювати, використовуючи джерела живлення, якщо буде відключення від централізованого теплопостачання", - зазначив міністр.

Він також підкреслив, що МОЗ визначило два рівні лікарень: клініки, які можуть працювати без централізованого енергопостачання, та клініки, які можуть працювати без централізованого тепла та централізованого водопостачання.

"Саме на цих лікарнях і сформується основна мережа медустанов, які у цей складний осінньо-зимовий період мають забезпечити медичну допомогу. Ми розуміємо, що у цих лікарнях на 100% працюватиме все обладнання, яке підключатиметься до енергопостачання", - додав глава МОЗ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
7 099
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 570
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 711
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
5 292
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
4 775
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
4 474
Після місяців невідомості підтвердили загибель захисника з Буковини Миколи Лучика
3 775
Масштабне відключення води у Чернівцях: до переліку додали ще десяток вулиць
2 956
У Чернівцях попрощаються із мужнім захисником Романом Пономаренком
2 936
«Врятував безліч дітей»: помер відомий чернівецький лікар Іван Пастернак
2 836