Подорожчання проїзду в місті Чернівці відклали на тиждень

новини / Новини Чернівців
4 900
0
Новини Чернівців

Подорожчання проїзду в місті Чернівці відклали на тиждень


Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, рішення про підвищення тарифів є регуляторним актом, який має пройти певну процедуру. Зокрема проект має виноситися на обговорення, що триває місяць. Цей термін закінчується лише першого травня. Отож лише після першого числа виконком збереться і на засіданні ухвалить рішення про подорожчання проїзду в місті Чернівці. Вступить у дію це рішення з дня опублікування в газеті "Чернівці", яка вийде шостого травня.

Нагадаємо, що перевізники запропонували встановити тарифи на проїзд в електротранспорті у розмірі 1 гривні (нині 75 коп.), в автомобільному транспорті:
– 1,50 грн. – в автобусах великого класу;
– 1,75 грн. – в автобусах малого та середнього класу при довжині маршруту до 10 км;
– 2 грн. – в автобусах малого та середнього класу при довжині маршруту понад 10 км.

Вартість місячних проїзних квитків у тролейбусах складе:
для громадян – 50 гривень,
для школярів – 15,
для студентів – 30.

Головний аргумент за подорожчання проїзду в місті Чернівці – подорожчання енергоносіїв і підвищення зарплати.

Востаннє тарифи на проїзд у громадському транспорті в Чернівцях змінювалися два роки тому – в лютому 2008 року.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 046
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 135
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 684
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 439
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 322
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 207
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 016
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
1 956
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
1 888
Карпати вкрило снігом. У горах Буковини - справжня зима - фото
1 725


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.