Мер Івано-Франківська порадив шукати хату в селі: що рекомендує буковинцям очільник Чернівецької ОВА

новини / Новини Чернівців / Новини України
13 940
0

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликає мешканців підготуватися до можливих тривалих відключень електропостачання. Також, за можливості, мер пропонує жителям багатоповерхівок переїхати до приватних будинків.

Про це Марцінків написав на своїй фб-сторінці.



За словами міського голови, 15 листопада в області було аварійне відключення 5 рівня – без електропостачання залишилась половина абонентів. З кожним новим обстрілом інфраструктурних об’єктів ситуація ставатиме гіршою.

Треба готуватися до гіршого. Треба бути готовим, що світла не буде днями, не тільки годинами. Я це серйозно говорю. Мій прогноз: маємо півтора-два тижні, аби підготуватися до масштабних відключень, якщо ворог продовжить обстріли енергетичної інфраструктури, – зазначив Марцінків.

Мер рекомендує жителям багатоповерхівок знайти місце для проживання у сільській місцевості, у приватних будинках.

"Хтось, може, має родину, хтось – знайомих. Дуже важко буде виживати саме у багатоквартирних будинках", – каже Марцінків.

За словами міського голови, найближчими днями у місті поширять інформацію про місця, де можна набрати води і де літні люди, жінки та діти зможуть перебувати у разі масштабних відключень.

"Бачимо, що з кожним ударом відключення стають тривалішими. Треба бути максимально готовими помагати одне одному", – додав мер.

Тим часом голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк на брифінгу 17 листопада порадив буковинцям самим визначатися, чи вартол їм шукати будинок десь у сільській місцевості.

"Будинки у селах перебувають у такій же енергосистемі, як і вся область. Тому, що стосується теплозабезпечення, якщо вимикається світло і ви знаходитеся в індивідуальному будинку, а газовий котел працює на світлі, то, можливо, в селі можна затопити звичайну пічку. Можливо, це один із виходів. Але кожен має індивідуально прийняти для себе рішення", - сказав Запаранюк.

Раніше голова Чернівецької ОВА пояснив причину "несправедливих" відключень на Буковині.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

18:22
Штраф за порушення військового обліку можна буде сплатити в "Резерв+"
17:59
Краса чи наслідки? Ось що буде, якщо лягати спати з мокрим волоссям
17:45
В Україні нарахували понад 3000 мільйонерів: наймолодшому 3 роки, найстаршому – 96
17:31
Чернівчанка стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з вільної боротьби
17:17
Повноваження ТЦК. Хто і як знімає перевірку документів у чоловіків і вручення повістки
16:59
Звичка, яка шкодить здоров'ю: чому миття курки небезпечне
16:48
Президент України нагородив 10 полеглих буковинських Героїв
16:33
Від 6500 з клієнта: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав переправляти ухилянтів за кордон
16:15
У Чернівцях в обласній лікарні розпочала роботу «Школа супергероїв»
15:55
Буковинські освітяни зібрали кошти на зарядні станції та виготовили понад сотню окопних свічок для ЗСУ
15:37
Без прав і п'яний: у Чернівцях поліція затримала 22-річного чоловіка
15:17
Українці на понад третину збільшили витрати на їжу та ліки
14:59
Яку картоплю не можна їсти: пʼять ознак, що овоч зіпсований
14:41
На Буковині попрощалися із загиблим захисником Сергієм Шкоропадом
14:35
На Буковині піротехніки знайшли та знищили міну часів Другої світової війни
14:19
Росія не хоче тимчасового припинення вогню — помічник Путіна
13:59
Бійців 82-ї Буковинської бригади показали, як дронами нищать окупантів - відео
13:42
ЗСУ продовжують бої на околицях Суджі та намагаються зупинити ворога – DeepState
13:37
До 10 000 грн на навчання водіння: хто з буковинців може отримати компенсацію
13:16
У Чернівцях затримали наркоторговця з понад 230 готовими закладками
12:53
У Чернівцях та області - відбій повітряної тривоги
12:43
Житло дорожчає: у трьох регіонах України вартість оренди перевищила 10 тисяч гривень
12:36
Повітряна тривога у Чернівецькій області
12:36
Подався лише один учасник: у Чернівцях здали в оренду приміщення колишнього РАЦСу
12:19
В Україні створять спеціалізовану організацію для надання допомоги агровиробникам
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм