Зростуть виплати чорнобильцям

новини
1 911
0
Уряд зобов'язується піклуватися про тих, хто постраждав від Чорнобильської катастрофи. Про це заявив прем'єр Микола Азаров у своєму зверненні з нагоди 24-ї річниці аварії на ЧАЕС, повідомляє прес-служба уряду.

За його словами, Кабмін буде послідовно підвищувати якість лікування та рівень реабілітації постраждалих, їх соціально-пенсійне забезпечення, забезпечення путівками та житлом, а також приділяти велику увагу профілактиці захворювань, своєчасному обстеженню громадян.

"Люди будуть постійно відчувати підтримку та небайдужість з боку влади. Водночас влада зробить усе для того, щоб подібне лихо ніколи не повторилося в Україні", - зазначив прем'єр.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують