Банки й компанії "попросять" зареєструватися в місті Чернівці

новини / Новини Чернівців
2 535
0
Сотні мільйонів гривень податків втрачає бюджет Чернівецької області через те, що чимало підприємств та інших суб’єктів господарювання, які тут працюють, зареєстровані в інших областях. Про це йшлося сьогодні на засіданні Громадської ради при ДПА в Чернівецькій області.

- Ми виступаємо за те, щоб у нас реєстрували платники, а не філії, - сказав голова ДПА в області Микола Козловський.

За його словами, чимало будівельних компаній, які виконують роботи на будівництві Новодністровської ГАЕС, сплачують в області копійки, а всі податки ідуть у Київ, Донецьк, Дніпропетровськ та інші регіони, де ці компанії зареєстровані. Подібна ситуація і з супермаркетами (у місті Чернівці діють лише їх філії), банками (в області діють установи понад 50 банків, тоді як місцевого банку - жодного) тощо. Так, за словами голови ДПА області, лише за рахунок рентної плати підприємства, яке працює на Лопушнянському родовищі, область за рік могла б отримувати понад 70 мільйонів гривень. Тоді як ці кошти сплачуються в Івано-Франківській області, де зареєстроване підприємство.

Громадська рада вирішила направити спільне звернення від податківців та представників громадськості до Кабінету Міністрів та Верховної Ради з проханням вирішити на законодавчому рівні питання реєстрації на теренах міста Чернівці та області подібних підприємств.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.