Чи оголосять в Україні додаткову мобілізацію: у Міноборони пояснили ситуацію

новини / Новини України / Війна з Росією
1 239
0

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що в разі потреби в Україні може відбутися нова хвиля мобілізації, проте наразі ситуація дозволяє обійтися без неї.

Про це Маляр сказала в ефірі телемарафону.



Свою заяву заступниця міністра зробила, коментуючи ініціативу президента Володимира Зеленського про подовження дії воєнного стану та загальної мобілізації.

"У нас були з цього приводу заяви Генерального штабу про те, що станом на сьогодні вистачає тих людей, які мобілізовані. Можливо, що будуть додатково потрібні люди, а може, і не буде такого", – розповіла Маляр.

Вона пояснила, що все залежить від ситуації на фронті, тож можливі різні варіанти.

"Ми всі маємо усвідомлювати, що у країні йде війна. Ми можемо припускати різні сценарії розвитку подій і ми з вами у принципі маємо бути готовими до розвитку всіх цих сценаріїв", – попередила заступниця очільника Міноборони.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
7 145
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 604
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 757
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
4 929
У боях за Україну поліг захисник із Буковини Олександр Реус
3 348
У Чернівцях попрощаються із мужнім захисником Романом Пономаренком
2 987
«Врятував безліч дітей»: помер відомий чернівецький лікар Іван Пастернак
2 933
«Його шафка досі підписана»: вчителька загиблого в ДТП хлопчика з Чернівців поділилася болючими спогадами
2 265
Везли до Чернівців, селили в готелях і переправляли до Румунії: викрито злочинну групу
2 021
Відома волонтерка з Буковини стала лауреаткою «Медичного Оскара» України
1 881