Буржуйки та газові грілки: експерт попередив українців про небезпеку

новини / Новини України / Війна з Росією
1 072
0

Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко закликав не використовувати в квартирах прилади, які не призначені для обігріву квартир.

Про це Попенко написав на своїй сторінці у Facebook.



"Все більше бачу, що українці, що живуть у багатоквартирному будинку, тягнуть у квартири газові балони та спеціальні похідні пальники, газові каміни і бог знає ще що, щоб мати можливість розігрівати, готувати їжу в багатоквартирних будинках, де немає газу та при відключеному світлі. Не кажу вже про різні джерела безперебійного живлення кустарного чи самостійного збирання. Не замислюючись при цьому, про величезні ризики щодо пожежної безпеки", – повідомив Попенко.

За його словами, українці не замислюються над наслідками використання приладів, які не призначені для багатоквартирних будинків.

"При цьому тягнуть у квартири це все, і потім з радісним обличчям це постять у ФБ, мовляв, старі радянські ГОСТи забороняли, але ми то живемо в 21 столітті, і все це можна, а то що у нас 85% цих будинків якраз радянські чи побудовані за радянськими нормами забувають або забивають на це, не знаючи і не розуміючи наслідків. Що в будинках немає вентиляції, що димовентканали ніхто не обслуговує (хоча за це ми платимо), що всі ці вентиляційні канали забиті і в квартирах зроблено перепланування так, що вентиляція не працює вже багато років, тому що у сусіда зверху кухня об'єднана з ванною", – пояснив експерт.

Попенко закликав українців бути максимально обережними та не фантазувати, використовуючи в квартирах не призначені для цього прилади, а також дотримуватись правил пожежної безпеки.

"Купуйте хоча б додому вогнегасник і навчіться ним користуватися. Так безпечніше", – резюмував голова Спілки споживачів комунальних послуг.

Нагадаємо, директор департаменту безпеки Київської міської державної адміністрації Роман Ткачук в інтерв’ю The New York Times заявив, що у випадку повного відключення електроенергії, у Києві планують тотальну евакуацію – приблизно 3 млн мешканців міста.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
16 678
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
11 804
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
11 237
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 275
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
7 962
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
7 616
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 370
Завтра на Буковині будуть погодинні відключення: кого це стосується
6 153
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
5 963
Скандал, в якому заступник мера міста на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: реакція Козака
5 750


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.