"Немає територіальних претензій до України": МЗС Румунії розкритикували звинувачення Путіна про прагнення "повернути" українські землі

новини / Новини України
2 730
0


Румунія підтвердила свою тверду підтримку територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та нагадала Кремлю про загарбницьку війну, яку веде РФ.

З нагоди російського “Дня народної єдності” президент РФ Володимир Путін звинуватив Польщу та Румунію в прагненні “повернути” території України, які після Другої світової війни “відібрав у них Сталін”.

Як повідомляє News.ro, в суботу, 5 листопада, МЗС Румунії прокоментувало ці звинувачення, пише ТСН.



Видання нагадало, що господар Кремля під час свого виступу висловив твердження про “ідею поглинання України”, яка начебто досі існує в її західних сусідів, зокрема Польщі та Румунії.

У коментарі з цього приводу в румунському зовнішньополітичному відомстві заявили, що “Румунія підтверджує свою тверду підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів”.

“Міністерство закордонних справ Румунії відкидає твердження, висловлені президентом Російської Федерації у промові з нагоди Дня національної єдності, які неправдиво навіюють думку про територіальні претензії Румунії до України. МЗС наголошує, що загарбницька війна, розпочата Росією 24 лютого, є серйозним і брутальним порушенням принципів міжнародного права, у тому числі суверенітету та територіальної цілісності України", - повідомили в румунському МЗС.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці
17 456
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
6 188
ДТП на важливій трасі поблизу Чернівців: рух ускладнений
5 525
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
4 013
«Врожай місцевий, тому й удвічі дешевше»: у Чернівцях подешевшали сезонні овочі
3 773
У ДТП на кільці поблизу Чернівців травмувалися п'ятеро людей
3 658
Воював з 2014 та був командиром: що відомо про відважного воїна з Буковини Юрія Шимківа
3 630
Чому в річці на Буковині щоразу гине риба?
3 321
"Готові платити 90 тис. грн, але знайти людину не можемо": за ким активно полюють на ринку праці
3 196
"Як назвали?": буковинець, який повернувся з полону, по телефону дізнався, що у нього народився син - відео
3 173