"Наші вдома": відбувся черговий обмін полоненими

новини / Новини України / Війна з Росією
1 173
0

Сьогодні, 3 листопада, відбувся черговий обмін полонених. Вдалося звільнити 107 воїнів - 6 офіцерів, 101 рядового та сержанта.

Про це повідомляє керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму телеграм-каналі.



Як зазначає Андрій Єрмак, з полону вдалося звільнити хлопців із ЗСУ, ВМС, ТрО, ДПСУ, НПУ, ДССТ, нацгвардійців серед яких троє "азовців", 74 бійців, що захищали "Азовсталь.

"Деякі добровольцями летіли вертольотом у Маріуполь, щоб рятувати життя і воювати за місто. Ми повернули додому багатьох поранених у боях. Зокрема, нам вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя, із "Азовсталі", хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла. Є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, з інфікованими ранами. Також є поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії. Чимало з наших хлопців зазнали поранень ще у березні.
Держава зробить все необхідне, щоб допомогти кожному з них.

Дякую Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за якісну роботу. Вдячний всій команді!", - пише Андрій Єрмак.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

14:40
Кікбоксери Буковини стали чемпіонами України
14:23
Куди натиснути, щоб зробити запис екрана на телефоні або комп'ютері
14:07
Назавжди 27... Загинув бойовий медик-доброволець із Буковини Іван Яремчук
13:55
Як вигідно купити шини: поради для автовласників*
реклама
13:45
Що їсти, щоби залишатися здоровими у 70 років? Відповідь науковців
13:33
Не стало військового лікаря із Буковини Юрія Руснака
13:11
Яку рибу категорично не можна їсти, хоча її продають в усіх супермаркетах
12:59
Пістолети і боєприпаси: у буковинця вдома знайшли незаконну зброю
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм