70 шкіл на Буковині перейшли на дистаційну форму навчання: причина

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
3 976
0

У зв'язку із тривалою повітряною тривогою на дистанційну форму навчання перейшло 70 шкіл у 12 громадах Чернівецької області.

Про це на сторінці у Facebook повідомив Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації, пише molbuk.ua



Дистанційно вчитимуться учні шкіл у таких громадах:


Вашківецькій,

Вижницькій,

Вашковецькій,

Клішковецькій,

Новодністровській,

Сокирянській,

Хотинській,

Красноїльській,

Сторожинецькій,

Кіцманській,

Кострижівській,

Чернівецькій.

Також з 31 жовтня в учнів 43 закладів загальної середньої освіти у 12 громадах Буковини розпочалися осінні канікули (Рукшинська, Боянська, Карапчівська, Сучевенська, Тарашанська, Вікнянська, Горішньошеровецька, Заставнівська, Кадубовецька, Ставчанська, Чернівецька громади).



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.