Італія готується передати Україні самохідні гаубиці та РСЗВ

новини / Новини України / Війна з Росією
923
0

Італія планує передати Україні військову допомогу. Вона охоплює кілька одиниць німецьких Panzerhaubitze 2000 та РЗСВ М270, та старіші гаубиці M109.

Про це повідомило La Repubblica.



Італія має намір надати дві зі своїх 18 установок M270. Ця модель є попередником HIMARS на гусеничному ходу, яка має на озброєнні 12 ракет.

Ще країна планує передати 6 самохідних гаубиць Panzerhaubitze 2000. У такий спосіб Рим долучиться до Нідерландів та Німеччини, котрі раніше передавати цю техніку. Рішення про надання ухвалили ще за уряду Маріо Драгі.

В одному з останніх рішень уряду Маріо Драгі йшлося про передачу самохідних гаубиць M109. За роки “холодної війни” Рим виготовив сотні подібних гаубиць. Країна дещо оновила американську модель, а з 2000-х років почала знімати з озброєння.

За даними видання, можуть передати “від 20 до 30 одиниць, хоча точна цифра залишається цілковитою таємницею”. Перед тим, як техніка надійде до України вона має пройти технічний огляд. Попередньо, можуть передати гусеничні бронетранспортери M113 зі складів армії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
7 155
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 607
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 768
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
4 941
У боях за Україну поліг захисник із Буковини Олександр Реус
3 410
У Чернівцях попрощаються із мужнім захисником Романом Пономаренком
3 000
«Врятував безліч дітей»: помер відомий чернівецький лікар Іван Пастернак
2 941
«Його шафка досі підписана»: вчителька загиблого в ДТП хлопчика з Чернівців поділилася болючими спогадами
2 279
Везли до Чернівців, селили в готелях і переправляли до Румунії: викрито злочинну групу
2 038
Відома волонтерка з Буковини стала лауреаткою «Медичного Оскара» України
1 888