Вистрелили в дитину двічі: на Харківщині росіяни вбили 10-річну дівчинку - фото

новини / Новини України / Війна з Росією
1 645
0

Поліція Харківщини продовжує документувати злочини армії РФ, зокрема вбивство у Новому Бурлуці 10-річної дитини.

Про це відділ комунікації поліції Харківської області повідомляє у Фейсбуці.



"Російський снайпер стріляв в автівку і вбив 10-річну дівчинку – чергові злочини росіян задокументувала поліція в Новому Бурлуці", - йдеться у повідомленні.



Як зазначили в поліції, село Новий Бурлук з першого дня повномасштабного вторгнення РФ потрапило під окупацію ворога. Солдати російської армії поводилися зухвало - оселилися у домівках громадян, відібрали автомобілі, забирали домашню худобу, їжу, мародерили.

За словами дідуся загиблої дівчинки Миколи Ківшара, до війни його 10-річна онука разом з батьками мешкала у Харкові. У село Новий Бурлук дитину перевезли, бо вважали, що там буде безпечніше.

25 лютого дівчинка разом з дідусем поїхали в магазин за бабусею. В цей час російський снайпер прострелив їх автівку. Куля влучила в дитину та пройшла наскрізь. Під час транспортування пораненої дівчинки до медичного закладу в місто Чугуїв їх автомобіль знову потрапив під обстріл.

Дівчинка загинула, дідусь з бабусею отримали поранення. Тіло дитини чоловік ніс на руках до найближчого села. Спочатку він поховав онуку на подвір’ї власного будинку, а потім перепоховав на кладовищі.





Також у поліції повідомили про те, що 26 лютого загарбники застрелили 40-річного місцевого жителя. Їм не сподобалося, що чоловік проводив відеозйомку безладу та мародерства у місцевому магазині, який вчиняли російські військові. Його вбили пострілом у голову. Загиблого поховали родичі на місцевому цвинтарі.

Наразі правоохоронці вилучили тіла двох загиблих на місцях поховань, зібрали речові докази і направили на експертне дослідження.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі чи довічне ув’язнення.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 855
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 866
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 453
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 657
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 031
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 854
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 502
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 496
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 321
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 319