Окупанти завдали ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі Одеської області: є потерпілі

новини / Новини України / Війна з Росією
896
0

У суботу, 22 жовтня, російська армія завдала два ракетних удари по об’єкту енергетичної інфраструктури Одеської області.

Про це повідомив голова області Максим Марченко.



"Вранці ворог наніс два ракетних удари по об’єкту енергетичної інфраструктури області внаслідок чого у декількох населених пунктах Одеського району немає світла", - заявив керівник ОВА.

За його словами, наразі комунальні служби та ДСНС займаються ліквідацією наслідків ударів. Енергетики будуть намагатися у найкоротші терміни відновити роботу електромереж, наголосив Марченко.

Своєю чергою, в Одеській райдержадміністрації повідомиили, що в результаті влучання двох крилатих ракет постраждало троє людей. Усім потерпілим надають медичну допомогу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
19 054
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 731
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 362
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 607
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
7 404
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 646
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 123
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 105
Планові знеструмлення: де на Буковині 20 жовтня не буде світла
4 908
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
4 463


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.