Книжка письменниці з Чернівців зацікавила Олену Зеленську на ярмарку в Німеччині - фото

новини / Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 622
0

У Німеччині на найвпливовішому в світі Франкфуртському книжковому ярмарку представили і книги чернівецького дитячого арт-видавництво "Чорні вівці". Однією з книг цього видання зацікавилася перша леді України Олена Зеленська, яка також відвідала ярмарок.

Про це на своїй фб-сторінці розповіла комунікаційна менеджерка видавництва "Чорні вівці" Лілія Шутяк, пише molbuk.ua



Зокрема, Олена Зеленська звернула увагу на книжку "Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама" - автобіографічну казку, що висвітлює тему інклюзії, яку створила письменниця, журналістка та громадська діячка з Чернівців Оксана Драчковська.



"Сьогодні на Франкфурському книжковому ярмарку українські видавці мали нагоду зустрітися з Оленою Зеленською. Розповіла першій леді про нашу книжку Оксани Драчковської "Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама"", - написала Лілія Шутяк.

Кореспондентці molbuk.ua Лілія Шутяк розповіла, що перша леді України справді уважно розглядала книгу, адже у ній порушена тема інклюзії, а це проблема, якою Зеленська безпосередньо опікується. На прощання Лілія подарувала книжку дружині президента.



Як відомо, книга Оксани Драчковської ʺЗайчик-нестрибайчик та його смілива мамаʺ (видавництво ʺЧорні вівціʺ, Чернівці) у 2020-му році здобула відзнаку BookForum Best Book Award у номінації "Література для дітей від 6 до 8" —"за делікатне висвітлення непростої теми, що завдяки мистецькій формі досягає дитячої свідомості та виховує людяність".

Книжка письменниці з Чернівців зацікавила Олену Зеленську на ярмарку в Німеччині - фото


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
Не виходить на зв'язок: куди подівся волонтер із Чернівців Володимир Дорош
23 141
Найпопулярніша риба може зникнути з прилавків: у чому причина та чим її замінити
7 378
До свідомості так і не прийшла: 18-річному хлопцю вручили підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень Вікторії Тоненчук
5 548
Підозрюваного у жорстокому вбивстві молодої жінки із Буковини заарештували
5 351
Пішла з дому і не повернулася: поліція Буковини розшукує 13-річну дівчинку
4 441
Викрала онуку: на Буковині розшукують малолітню дівчинку та її бабусю
4 343
Голова Глибоцької ОТГ закликав правоохоронців об'єктивно розслідувати обставини смерті 27-річної жінки
4 197
У потязі Київ-Чернівці оновили плацкартні вагони: їх зробили сучаснішими
4 150
Поліція Буковини підозрює 18-річного хлопця в смерті Вікторії Тоненчук
3 616
У мерії відповіли, чи можуть повернути волонтерам приміщення у центрі Чернівців
3 539

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм