За два тижні ЗСУ збили 85% випущених Росією іранських "Shahed-136" - Повітряні сили

новини / Новини України / Війна з Росією
740
0

За останні два тижні результативність збиття українськими військовими іранських дронів "Shahed-136" становить 85%.

Про це на брифінгу повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.



"Якщо брати умовно два крайніх тижні застосування наших бойових сил та засобів проти дронів та результативність їхнього збиття, то ми маємо цифру на сьогодні 85% саме щодо "Shahed-136", - зазначив він.

Ігнат наголосив, що зростання результативності роботи українських військових у збитті іранських дронів було лише питанням часу.

"Від першого застосування цих дронів у Куп'янську 13 вересня до нинішнього дня, зрозуміло, що військовослужбовці та органи військового управління набули розуміння, як організувати взаємодію, прикриття на певних ділянках, якими силами та засобами ці дрони спочатку виявляти, а потім знищувати", - сказав речник повітряних сил.

Водночас, він нагадав, що збиття "шахедів" з автоматичної зброї є малоефективним, а у густонаселених місцях - ще й небезпечним.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
19 054
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 731
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 362
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 607
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
7 404
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 646
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 123
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 105
Планові знеструмлення: де на Буковині 20 жовтня не буде світла
4 908
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
4 463


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.