Удар по Кривому Рогу: окупанти зруйнували енергооб’єкт і підприємство

новини / Новини України / Війна з Росією
978
0

У ніч на 20 жовтня російські окупанти завдали удару по Криворізькому району Дніпропетровщини.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.



"Росіяни завдали удару по промисловому підприємству та об’єкту енергетичної інфраструктури. Є серйозні руйнування. Працюють усі служби", – розповів він.

За попередніми даними, постраждалих немає.

Нагадаємо, у ніч на 19 жовтня окупанти також накрили вогнем Криворізький та Нікопольський райони Дніпропетровщини. У Криворізькому районі окупанти поцілили ракетами по енергетичній інфраструктурі. У результаті декілька громад залишилися без світла та води.

Триває 239-та доба повномасштабної війни Росії проти України. Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках, разом з тим не залишає спроб вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни, ворог продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та помешканнях цивільного населення.

Протягом доби противник завдав 11 ракетних та 28 авіаційних ударів, здійснив понад шістдесят п’ять обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Ударів противника зазнали райони понад двадцяти п’яти населених пунктів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
17 699
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 296
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 571
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 145
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 972
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 923
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 786
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 487
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
2 460
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 446