«Це повний відморозок, якому Путін довіряє повністю»: що відомо про нового керівника армії РФ

новини / Новини України / Війна з Росією
1 603
0

Диктатор Володимир Путін призначив новим командувачем так званої "спецоперації" генерала Сергія Суровікіна, якому довірив особливу місію.

Новопризначений командувач російського угруповання Сергій Суровікін є одним із небагатьох командирів, який готовий до будь-яких жертв і не думає про наслідки.

Про це повідомив російський опозиційний політик та журналіст Ігор Яковенко в інтерв'ю OBOZREVATEL.



Експерт розповів, що 1991 року в Москві Суровікін, перебуваючи у званні капітана, командира батальйону гвардійської таманської дивізії, спрямував свої бронеавто на мирних громадян. Тоді після п'яти місяців у в'язниці він вийшов на волю, уникнувши покарання.

"Він готовий до будь-яких жертв і не думає про наслідки. Це людина, яка не зупиниться ні перед чим. Якщо йому накажуть, він може вбити увесь світ. Генерал Суровікін – це спроба Путіна подолати розкол між ним та армією. Це людина, якій Путін довіряє абсолютно, можливо, єдиному в збройних силах", - зазначив Яковенко.

Він пояснив також, що у Росії нині спостерігається деякий конфлікт між Путіним, Міністерством оборони РФ та Генштабом. Зокрема, саме їх звинувачують у втечі російських окупантів з низки регіонів України після контрнаступу ЗСУ й інших помилках, які відбулися під час проведення мобілізації, оголошеної Путіним.

"Він нацькував на міноборони та генштаб, на генерала Герасимова та Шойгу, своїх двох шавок – Кадирова та Пригожина. Він намагається призначити відповідальним за військові невдачі генералітет, насамперед генштаб, побічно і Шойгу. І, звісно, військовим це не подобається. Відповіддю було висунення генерала Суровікіна. Це повний відморозок, який готовий виконати будь-який наказ", - додав Яковенко.

Нагадаємо, генерала Сергія Суровікіна Міністерство оборони РФ призначило командувачем об'єднаного угруповання військ в Україні 8 жовтня.

Тим часом військовий експерт Михайло Самусь припускає, що за масованими ударами по Україні 10 жовтня стоїть група російських терористів у складі голови Чечні Рамзана Кадирова, новопризначеного командувача "спецоперації" Сергія Суровікіна та керівника ЧВК "Вагнера" Євгена Пригожина.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині втретє згоріли дуби, висаджені на честь полеглих захисників
19 209
У Чернівцях дитину залишили саму в авто під час спеки: її врятували патрульні
11 746
Що приховує найдавніша частина Чернівців: історія Нижнього міста - відео
10 847
У селі на Буковині жінка відкрила кав’ярню-піцерію за грантові кошти
8 516
У селі на Буковині сталася масштабна пожежа: згоріли будинок та автомобіль
7 931
Додому – після років неволі. Троє буковинських воїнів повернулися з російського полону
7 538
Цьогоріч Україна раніше перейде на зимовий час: коли переводитимемо годинники
7 465
У водоканалі Чернівців поскаржилися на будинки, де найчастіше засмічується каналізація
6 795
Мільйон гривень за неіснуючий проєкт: посадовці заробили на реконструкції ліцею на Буковині
5 906
Прокуратура через суд взялася захищати найстарішу церкву Чернівців
5 892