СБУ підтвердила інформацію про оголошення в розшук Медведєва

новини / Новини України / Війна з Росією
2 261
0

Служба безпеки України підтверджує, що заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва оголошено в розшук. Йому загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років або довічно.

Крім того, в розшуку перебувають директор фсб рф олександр бортніков, голова держдуми рф вячеслав володін, керівник нацгвардії РФ Віктор Золотов та інші, повідомляє пресслужба СБУ у Телеграмі.



"Служба безпеки України підтверджує, що заступника голови ради безпеки рф і колишнього президента країни-агресора дмитра медведєва оголошено в розшук. Це сталося ще у березні 2022 року, на початку повномасштабної агресії рф. Він, як і більшість членів радбезу рф, є підозрюваним у кримінальному провадженні за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Такі злочини караються позбавленням волі на строк до п’ятнадцяти років або довічно", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що оголошено в розшук таких представників путінського режиму, як бортніков, володін, золотов, колокольцев, матвієнко, наришкін, шойгу, щоголев, патрушев та інші.

У пресслужбі також зазначили, що слідчі СБУ спільно з прокурорами Офісу генерального прокурора продовжують роботу із документування дій кожного загарбника, які винні у злочинах проти України, аби притягнути їх до відповідальності.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
15 992
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 128
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 679
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 186
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 169
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 128
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 878
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 850
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 732
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 470