Будинки в центрі міста Чернівці не витримали важкої зими

новини / Новини Чернівців
3 997
0
Новини Чернівців

Будинки в центрі міста Чернівці не витримали важкої зими


Минуло кілька років після ремонту будинку на вулиці Шкільній, 14 в місті Чернівці, але на стінах вже облущилася фарба, шматки штукатурки з балконів просто падають на пішохідну доріжку. Цей будинок збудовано за Австро-Угорщини і його багата архітектура приваблює багатьох. "Всі туристи зупиняються біля нашого будинку і фотографуються, - розповідає пані Ольга, мешканка будинку. – А зараз він руйнується, дуже шкода".

Як прокоментував Віталій Ротар, начальник управління житлового господарства Першотравневої районної ради, минула важка зима завдала лиха і понищила не тільки цей будинок у місті Чернівці, але й багато інших. Крім того, у старих спорудах в середмісті є проблема з гідроізоляцією. Якщо вона й була колись, то впродовж років вже втратила свої властивості, тому штукатурка на цоколях облущується.

- За один день дати лад з усіма будинками ми не можемо, тип паче кинути всі кошти на одну споруду, - переконує Віталій Ротар. – Адже у нас є будинки в передаварійному стані, і там теж живуть люди. Мешканці помиляються, якщо вважають, що можна зробити ремонт раз і вже навічно. Будинки потрібно підтримувати постійно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

17:47
Перевищив норму майже у 10 разів: на Буковині затримали п'яного водія
17:31
Заскочити в потяг на ходу: на Буковині затримали чоловіків, які хотіли незаконно перетнути кордон
17:17
Як виступили буковинські орієнтувальники на чемпіонаті України
16:59
З 1 квітня діють оновлені правила бронювання працівників: що змінилось
16:47
Легкий спосіб знизити високий тиск
16:35
Знову гірка втрата: на війні загинув буковинець Віталій Рипарик
16:17
Продавав підробки як оригінальні товари: на Буковині судитимуть підприємця
15:59
"Через ваші графіки у сусіда 5 дітей": у Чернівціобленерго оприлюднили кумедні витяги зі звернень

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
20 573
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 288
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 711
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
6 991
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
6 928
У Чернівцях горіла церква: що відомо
6 736
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
5 220
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
5 026
Познімали металеві секції: у центрі Чернівців зруйнували парканчик - фото
4 618
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 376

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм