ЗСУ взяли під контроль кілька сіл біля Лимана – ISW

новини / Новини України / Війна з Росією
1 168
0

Українські сили зміцнюють позиції біля Лимана на Донеччині і продовжують наближатися до цього міста, звільняючи нові населені пункти.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).



У районі Лимана тривають запеклі бої, і українські військові, судячи з повідомлень з фронту, близькі до того, щоб перерізати останні шляхи постачання російського угруповання, що діє там, і взяти його в оперативне оточення.

Аналітики ISW повідомляють із посиланням на українські джерела, що протягом 26 та 27 вересня ЗСУ взяли під контроль кілька сіл на північний захід та північ від Лиману. Крім того, ISW повідомляє, посилаючись на російські джерела, що українська артилерія тримає під вогневим контролем останню дорогу для постачання російських військ у місті, що йде через Сватово, Макіївку і Терни.

Українські розвідувальні та диверсійні групи вже помічені у містах Торське та Ямпіль на південний схід від Лимана.

Про ситуацію в районі Бахмута (єдиного українського міста, де російські війська здійснюють активні наступальні дії) у зведенні ISW сказано, що 27 вересня ці атаки закінчилися невдачею.

При цьому експерти інституту цитують репортаж журналістів газети New York Times, які, посилаючись на українських військових, пишуть про дії на бахмутському фронті "ПВК Вагнера". За даними журналістів, "вагнерівці" використовують ув'язнених, які вирушили на війну, як гарматне м'ясо, і ті часто здаються в полон української армії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
13 399
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
7 638
У Чернівецькій області попрощаються відразу із п'ятьма захисниками
6 702
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 520
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 121
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 084
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 708
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 629
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 575
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 442