У Німеччині звільнили керівника енергокомпанії, який поїхав спостерігачем на псевдореферендум

новини / Новини України / Війна з Росією
1 195
0

У Німеччині звільнили з роботи керівника підрозділу енергетичної компанії, який поїхав на окуповані Росією українські території та був спостерігачем на псевдореферендумі.

Про це пише Spiegel, повідомляє "Європейська правда".



Відповідальні наглядові ради та правління асоціації звільнили керуючого директора постачальника енергії Energie Waldeck-Frankenberg (EWF) у Гессені Штефана Шаллера після його суперечливої ​​поїздки в Україну.

"Це стало реакцією на його роботу як спостерігача на незаконних російських фіктивних референдумах в Україні", - йдеться в повідомленні федеральної землі Гессен.

Компанія Energie Waldeck-Frankenberg постачає електроенергію близько 90 000 домогосподарствам.

Шаллер, згідно з його приватними заявами, їздив до Запорізької області, щоб брати участь у фіктивних референдумах як "спостерігач", і таким чином допоміг надати голосуванню видимість легітимності. Зокрема, кремлівське агентство ТАСС цитувало Шаллера в суботу і він сказав, що його перше враження таке, що все "дуже добре організовано".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
13 399
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
7 638
У Чернівецькій області попрощаються відразу із п'ятьма захисниками
6 702
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 520
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 121
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 084
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 708
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 629
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 575
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 442