Грузія закриє кордони для тих, хто біжить з Росії

новини / Новини України / Війна з Росією
1 022
0


Грузія заявила про плани закрити перепустку чоловіків з території Росії з 26 вересня після оголошення часткової мобілізації.

Про це в ефірі телеканалу Freedom повідомила депутат парламенту Грузії Нонна Мамулашвілі.

За її словами, це рішення пов'язане з частковою мобілізацією в РФ, внаслідок якої багато громадян цієї країни тікають саме до Грузії.



"На жаль, громадянам Російської Федерації не вистачає мужньості, як ви сказали, у вашому сюжеті, щоб протестувати та змінювати режим у себе. Краще для них бігти...", - додала вона.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.