«Якби не війна, я б малювала»: речниця військкомату Буковини продала власну картину, щоби допомогти ЗСУ

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / топ новини
2 280
0

Більшість знає Тетяну Попович як капітана, військову, яка півтора року перебувала на фронті, а також речницю обласного військкомату. Проте є у дівчини захоплення, яке не має нічого спільного з військовою службою. Це малювання. Тетяна малює з дитинства, навчалася у художній школі та училищі. Навіть задумувалася, чи не зробити творчість своїм основним заняттям.

Про це йдеться у публікації "МБ" від 15 вересня, пише molbuk.ua



"Знаю, як це – не отримувати звісток із фронту…"

Проте війна, яка розпочалася ще у 2014-му році, все вирішила. Дівчина подалася на фронт, а коли повернулася, влаштувалася у пресслужбу обласного військкомату. Зараз на війні мало не вся її родина: чоловік, брати. Нещодавно з контузією з фронту повернувся двоюрідний брат, лікується…

"З перших днів цієї війни в складі одного з найпотужніших підрозділів ЗСУ воює мій коханий. Я знаю, як це – не отримувати звісток із фронту... Та наразі скажу одне: неймовірно пишаюсь ним. Брат, який раніше не служив, переймався, чи "не забракують" у військкоматі. Він вважав, що не сусід, чи хтось інший, а й він має захищати свою сім’ю та країну. Швидко навчився всього та поїхав на фронт. Решта, каже, довідаюся на практиці, бо ворог не чекає. Інший брат, як і багато інших буковинців, повернувся з-за кордону, щоби воювати. Нещодавно побував у самому пеклі", – поділилася Тетяна.

Дівчина теж намагається допомогти, чим може. Нещодавно вона виставила на продаж картину, написану власноруч ще кілька років тому.

"Копія натюрморту британського художника 19-го століття Edward Ladell (полотно, олія). Підійде поціновувачам старовини і тим, хто любить ЗСУ", – написала художниця.



За кілька днів картину продали за 10 тисяч гривень, які передали на армію.



"Коли важко на душі, підходжу до полотна…"

"МБ" Тетяна розповіла, що зараз працює над однією дуже сумною картиною, яку почала ще у 2014-му році.

"Там просто темне небо і зірки. Кожна зірка символізує полеглого воїна. На День Незалежності було так важко на душі. Чогось підійшла до картини і додала 2000 зірочок... І ось так, коли зовсім кепсько і є час, підходжу до цієї картини й домальовую по кілька сотень. Хочу, щоби після перемоги люди могли уявити масштаб війни, а також те, якою ціною здобута ця перемога…" – каже.



Колись, коли війна завершиться перемогою України, дівчина мріє знову поринути в мистецтво.

"Звісно, за інших обставин я тільки б малювала. Але поки йде війна, важливіше бути військовою. Так, попри все, мені морально комфортніше", – зізнається.

Наразі збір коштів все одно триває, хоча виставлене на аукціон полотно вже й продане. Та бійцям постійно потрібна підтримка. Тож охочі можуть надсилати свої внески Тетяні на картку. Усі кошти передадуть військовим.

До роботи на перемогу дівчина закликає всіх, кожного – у своїй сфері.

"Дуже важливо, щоби кожен долучився до того, аби вигнати ворога з нашої землі. Потрібно робити все можливе для підтримки армії. Бо переможемо ми як завдяки воїнам, так і завдяки підтримці тилу", – переконана.

Куди надсилати кошти:

5375414119183738 Монобанк
Попович Тетяна Василівна

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

17:55
Найкраща каша для українців, яку треба їсти всім: коштує всього 15 гривень
17:43
Шахрайські повідомлення у Telegram стають переконливішими завдяки ШІ – дослідження Nadiyno
17:24
На фронті за добу вже було 76 боєзіткнень, найгарячіший - Курський напрямок
17:05
10 продуктів, які можуть виявитися найгіршими для серця
16:45
Виставка книг та театралізоване свято: у Чернівцях пройде Всеукраїнський тиждень дитячого читання
16:22
Стало відомо, коли у школах Буковини почнуться весняні канікули
16:02
На Буковині через чадний газ померла жінка, чоловік і син у важкому стані
15:43
Як зіграли баскетболісти Буковини у першій лізі України
15:25
Чому ви не можете наїстись: тренер пояснив, як приборкати голод
15:00
У Чернівцях провели благодійний аукціон на підтримку військових: зібрано кошти на сучасне протезування
14:40
На одній з ділянок фронту ЗСУ виводять з позицій: деталі
14:30
Обладнання для ресторану: що варто купити до літнього сезону?*
14:20
Кардіологи назвали 6 продуктів, які завдають шкоди серцю
14:15
Жителі Буковини можуть перевірити печінку всього за 1 гривню*
14:00
Зберігав вдома цілий арсенал: на Буковині судитимуть порушника
13:40
Рятувальники Буковини розповіли, скільки горіло житла та загинуло мешканців
13:20
Пенсії в Україні перерахують з 1 квітня: кого зачепить та якою буде виплата
13:00
Курс валют у Чернівцях 18 березня
12:40
Хотіла отримати грошову допомогу: на Буковині аферисти ошукали пенсіонерку
12:20
В Чернівцях вулиці у центрі міста будуть без води: адреси
12:04
У Києві вранці на територію школи впав уламок безпілотника
11:51
У Чернівцях через ремонтні роботи перекриють різні вулиці: перелік адрес
11:30
В НБУ планують змінити дизайн монет 1 та 2 гривні: часто отримують скарги
11:09
Могли потрапити лише перевірені "клієнти": буковинець організував підпільний гральний зал
10:52
Вживання цукру «годує» рак: онколог з Чернівців пояснив - правда чи міф
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм