Пустили додатковий потяг із Чернівців до Тернополя

новини / Новини Чернівців
3 678
0
Пустили додатковий потяг із Чернівців до Тернополя

Новини Чернівців

З другого квітня почав курсувати додатковий дизель-потяг покращеного комфорту другого класу №809/810 сполученням Тернопіль – Чернівці – Тернопіль.
Потяг курсує щодня, крім понеділка та четверга, за таким графіком: відправлення з Тернополя о 06.18, прибуття до Чернівців – 11.53, відправлення із Чернівців – 18.37, прибуття до Тернополя – 00.23. У зв’язку з цим відбулося зміщення розкладу руху приміських потягів: №6270 сполученням Іване-Пусте – Тернопіль, №6272 сполученням Заліщики – Тернопіль, №6271/6472 – Чернівці – Стефанешти. На окремих станціях час прибуття цих потягів зміниться на одну-п’ять хвилин.

Поки що невідомо, чи цей потяг буде курсувати постійно, адже потрібно дослідити його заселеність - для цього щодня спостерігають за кількістю проданих квитків.

- За сім днів заселеність потягу становить всього три відсотки, - розповідає Василь РУТКОВСЬКИЙ, заступник начальника залізничного вокзалу. – Щодня у ньому могло би проїжджати 226 пасажирів, але за цей час проїхало лише 29. Це дуже мало. Якщо така ситуація буде і надалі, то керівництво залізниці ставитиме питання про його доцільність. Дивно, що така низька заселеність потяга, адже у нього дуже зручний час відправлення та прибуття, а також доступна ціна квитка – за 27,37 гривень жоден інший перевізник не довезе вас до Тернополя.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Конфлікт у Кіцмані: очільник Чернівецької ОВА пообіцяв навідатися і розібратися
14 029
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
11 871
«Чотири роки на відстані»: Осипенко розповів, коли перевезе родину на Буковину
11 020
Україна й Румунія будують 2 лінії електропередач: Буковина може отримати додаткове світло вже взимку
9 576
Сильний вітер і дощі: якою буде погода завтра на Буковині
9 236
У центрі Чернівців ввечері спалахнула пожежа - що саме горіло - фото
8 463
Скандальна забудова на місці "Берізки" в центрі Чернівців: мешканці створили петицію
8 045
Врятувала подругу: стало відомо про стан дівчинки, на яку впало дерево на дитмайданчику
7 162
Дерево впало прямо на гірку: у Новоселиці на дитячому майданчику постраждали двоє дітей
6 542
Осипенко представив нову команду ОВА: хто за що відповідає на Буковині
6 145