Число просто вражає: скільки п'яних водіїв виявили патрульні на Буковині від початку війни

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / пригоди / кримінал
2 001
0

Від початку війни на території обслуговування управління патрульної поліції на Буковині, поліцейські виявили значну кількість водіїв, які кермували автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

Про це кореспондентці molbuk.ua у коментарі розповів командир батальйону управління патрульної поліції у Чернівецькій області, капітан поліції Дмитро МЕНДРИШОРА.

За словами капітана поліції Дмитра МЕНДРИШОРИ, від 24 лютого патрульні склали 1071 протокол за фактом кермування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.



"Насправді це дуже висока цифра. Зустрічалися водії із показником більше двох проміле алкоголю в організмі, такий показник може загрожувати життю. Хочу зауважити, що з цієї тисячі, патрульні складали протоколи на водіїв, які керували автомобілем під дією наркотиків, або коли відмовлялися проходити огляд на стан алкогольного сп’яніння", - ділиться командир.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують