RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Динамо" з мінімальної поразки від "Фенербахче" 1:2 на матчі у Стамбулі розпочало виступи в груповому раунді Ліги Європи.

Про це пише Суспільне спорт.

Команда Мірчі Луческу автоматично потрапила до основної частини Ліги Європи, не пройшовши кваліфікацію Ліги чемпіонів. У раунді плей-оф кияни за сумою двох матчів поступилися "Бенфіці" з рахунком 0:5.

За підсумками жеребкування суперниками "Динамо" в Лізі Європи стали французький "Ренн", кіпрський АЕК з Ларнаки та турецький "Фенербахче". З останнім українській стороні належало зустрічатися втретє та вчетверте у поточному сезоні після матчів другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів (2:1 за сумою двох ігор).

У першому ж таймі відчутну ініціативу захопив "Фенербахче". Маючи перевагу в контролі над м'ячем, господарі завдали одразу шість ударів у площину воріт "Динамо". Один з них виявився влучним - Густаво Енріке відкрив рахунок зустрічі на 35-й хвилині.

У другій 45-хвилинці гра розпочиналася за відсутності гострих моментів з боку обох команд. Саме за такого сценарію команді Луческу вдалося відновити паритет, коли Віктор Циганков на 64-й хвилині замкнув простріл Віталія Буяльського та встановив рахунок 1:1.

Зрештою, перемогу вирвали господарі. На третій компенсованій хвилині переможний гол забив придбаний у вересні з "Челсі" нападник Міші Батшуаї. Підсумок матчу – 2:1 на користь "Фенербахче".