Врятована в Маріуполі вагітна сьогодні бере участь у проросійських заходах і співчуває Дугіній

новини / Новини України / Війна з Росією
4 653
0

Врятована у Маріуполі Маріанна Підгурська (Вишемірська), яка стала героїнею відомих фото після російської атаки на пологовий будинок, тепер засуджує Україну та бере участь у проросійських заходах в окупованому місті.

Так, 1 вересня Маріанна, яка є блогеркою, відвідала окупований Маріуполь, де роздавала учням повітряні кульки кольору російського прапора.

Про це свідчить відео, опублікований у її Telegram-каналі.



"Ми зараз їдемо до Маріуполя, щоб показати, як школярі починають свій навчальний рік у відновлених школах", – розповіла блогерка в одній зі своїх сторіз.

Раніше, 25 серпня, Вишемірська писала, що побувала в Оленівській колонії, де поспілкувалася з харків’янином Дмитром Кищенком, який начебто служив у "Азові", і який "… в Росії визнаний націоналістичним і забороненим".

"Не знаю, наскільки щирим він був, але мені здалося, що Дмитро дійсно змінив своє ставлення до того, що відбувається. Він визнав, що обстріл цивільних об'єктів (дитсадків, шкіл) так само, як і використання їх для обладнання позицій, – військовий злочин. А ще закликав українське керівництво піти на мирні переговори з Росією", – написала блогерка.

Окрім того, Вишемірська висловлювала свої співчуття щодо смерті російської пропагандистки Дар'ї Дугіної.

"В цій історії вражає все – і обрана жертва, якою виявилася 29-річна дівчина, яка нікому не завдала зла, і місце злочину – мирне місто, фестиваль "Традиція", куди люди приїхали послухати музику", – заявляла Маріанна.

Відео можна переглянути за посиланням - https://t.me/gixie_beauty/169

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують