Знято обмеження: у Чернівцях на 9-му маршруті возитимуть усіх пільговиків

новини / Новини Чернівців / топ новини
2 533
0

У Чернівцях на 9-му маршруті возитимуть усіх пільговиків.


Про це повідомляє КП "Чернівецьке тролейбусне управління"



"Зняті обмеження по кількості пільгових перевезень у 9 автобусному маршруті. Відтепер пільгових місць вистачить всім. Від Гравітону до Соборної площі пільгові категорії населення можуть здійснити поїздку безплатно. Знижений тариф для учнів закладів загальної освіти вже починає діяти з 1 вересня. За наявності учнівського квитка, вартість проїзду складає 7 гривень. Додатково повідомляємо, що частина автобусів 9 маршруту вже мають стаціонарні валідатори. Всі транспортні засоби по цьому маршруту будуть оснащені ними до 28.08", - повідомили у тролейбусному управлінні.

Нагадуємо, що раніше по 9 маршруту було 30% пільгових місць.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.