Google в ЄС запускає кампанію по боротьбі з фейками про переселенців з України

новини / Новини України / Війна з Росією
677
0


Компанія Jigsaw, яка є "дочкою" Google, наступного тижня запускає кампанію по боротьбі з фейками про українських біженців в Польщі, Словаччині та Чехії.

Про це повідомляє Reuters.



Рекламна кампанія заснована на дослідженнях психологів двох британських університетів. Вчені з університетів Кембриджа і Брістоля створили 90-секундні відеоролики, призначені для "щеплення" людей від шкідливого контенту в соціальних мережах.

"Ми думаємо про це як про пілотний експеримент, тому немає абсолютно ніяких причин, за якими цей підхід не можна було б масштабувати на інші країни", - сказала в інтерв'ю Бет Голдберг, керівник відділу досліджень Jigsaw.

Ролики, які будуть розміщуватися на відеоплатформі YouTube, покликані допомогти людям ідентифікувати емоційні маніпуляції і фейки в заголовках новин. Кампанія триватиме один місяць.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: