Причиною стало коротке замкнення: на Буковині горів житловий будинок

новини / Новини Чернівців
1 461
0

18 серпня у смт Красноїльськ Красноїльської ТГ Чернівецького району горів житловий будинок.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.



Загорання виникло на горищі. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало коротке замкнення. Вогонь помітили власники та викликали рятувальників, зателефонувавши на спецлінію 101.

За вказаною адресою прибув черговий караул 12 державної пожежно-рятувальної частини та місцеві пожежно-рятувальні підрозділи смт Красноїльськ, с. Чудей. Вони ліквідували пожежу на площі 30 кв. м, врятувавши від знищення житловий будинок. Полум’я пошкодило покриття будівлі, внутрішню обшивку горища, речі домашнього вжитку.

Крім цього, тричі протягом доби рятувальники виїжджали на ліквідацію пожеж на відкритій території. А у місті Чернівці на бульварі Героїв Крут вогнеборці ліквідували пожежу в легковому автомобілі "Mazda CX-5".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.