Визначено, які чиновники позбудуться посад

новини
2 224
0
Головне управління Державної служби України підготувало пропозиції по скороченню на 20% кількості державних службовців, повідомив заступник начальника головного управління Держслужби Андрій Вишневський на прес-конференції в Києві.

За його словами, у зв'язку з тим, що президент Віктор Янукович, а також уряд заявили про необхідність скорочення на 20% чисельності державних службовців, головне управління підготувало свої пропозиції з даного питання.

А.Вишневський відзначив, що дану проблему можна вирішити і простим скороченням кількості держслужбовців, проте це буде суперечити світовій практиці.

"Це неефективно, тому що не є ефективною система, і вона неправильно організована. Просте механічне скорочення кількості персоналу не призведе до необхідного ефекту", - переконаний він.

За словами А.Вишневського, головне управління Держслужби пропонує усунути дублювання функцій в державних органах. При цьому, підкреслив він, деякі державні органи можуть бути взагалі розформовані.

А.Вишневський відзначив, що у зв'язку з таким перерозподілом функцій необхідно скоротити кількість центральних органів виконавчої влади з 112 до 84.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують