До військоматів не з’явилося майже сто буковинців

новини
1 723
0
На Буковині до військкоматів не з’явилися лише 92 юнаки, які підлягають припису.

Комісію щодо придатності для військової служби у лавах Збройних Сил станом на 24 березня вже пройшли понад 5 тисяч 500 юнаків з області, що становить 98 відсотків від запланованого. Про це повідомив старший офіцер відділу обліково-призовної роботи обласного військового комісаріату майор Сергій Барабаш.

За результатами медичного обстеження у районних військових комісаріатах Буковини, придатними для проходження військової служби визнано 4 тисячі 15 юнаків . Ще не завершили медичне обстеження 252 особи.

Приписна кампанія відбувається за графіком і без зривів. За вимогою військкомату не з’явилося 92 юнаки, але у них ще є час до кінця місяця прибути до військкомату для постановки на військовий облік.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.