Загрози у напрямку Придністров’я немає, кордон надійно захищений - Гуменюк

новини / Новини України / Війна з Росією
736
0


Ситуація на кордоні у напрямку Придністров'я перебуває під контролем Сил оборони, зосередження ворожої армії там не спостерігається.

Про це повідомила начальник об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк на брифінгу у Медіацентрі Україна-Укрінформ.



“На напрямку Придністров'я у нас ситуація стабільна і під контролем Сил оборони. Державний кордон надійно захищено, Сили оборони там поставили свої резерви таким чином, що загроза з цього напрямку, навіть якщо вона буде створена, буде адекватно відбита”, - сказала Гуменюк.

За її словами, зараз зосередження засобів і сил ворожої армії тут не спостерігається, проте Сили оборони "ретельно пильнують ситуацію, розуміючи, що той фронт може бути розгорнутий як альтернатива для відтягування сил".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.