Окупанти погрожують підірвати Запорізьку АЕС – Енергоатом

новини / Новини України / Війна з Росією
1 287
0

Російські окупанти погрожують підірвати заміновану Запорізьку АЕС.

Про це повідомляє "Енергоатом".



Компанія посилається на заяву російського начальника військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Валерія Васильєва – саме він зараз командує гарнізоном ЗАЕС – який сказав, що "тут буде або російська земля, або випалена пустеля".

"Як ви знаєте, ми замінували усі важливі об'єкти Запорізької атомної станції. І ми не приховуємо цього від ворога. Ми їх попередили. Ворог знає, що станція буде або російською, або нічиєю. Ми готові до наслідків цього кроку. І ви, воїни-визволителі, повинні розуміти, що іншого шляху ми не маємо. І якщо буде найжорсткіший наказ – ми маємо виконати його із честю", – цитує "Енергоатом" заяву Васильєва.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують