Росіяни в окупованій Херсонщині призначили на керівну посаду голову СБУ за часів Януковича

новини / Новини України / Війна з Росією
1 369
0

Російські окупанти призначили куратора так званих "спецслужб" у Херсонській області. Ним став глава СБУ часів президентства Віктора Януковича Олександр Якименко.

Про це повідомляє видання "МОСТ", посилаючись на власні джерела, пише РБК-Україна.



Зазначається, що маріонетковий орган отримав назву "Державна служба безпеки України". ЗМІ вказують, що зараз є гарантовані докази того, що Росія надіслала Якименка до Херсона.

Олександр Якименко - колишній голова СБУ часів президента-втікача Януковича є чинним громадянином Росії та проходив службу в армії окупантів. У 2013 році його, з порушенням законодавства, призначили керівником Служби безпеки України. На цій посаді він "відзначився" тим, що намагався втягнути СБУ в спроби влади придушити Євромайдан в лютому 2014 року. Якименко після усунення Януковича від влади втік до Росії. За причетність до спроб придушити Євромайдан йому повідомляли про підозру щонайменше 4 рази - у 2014, 2015, 2017 та 2021 роках.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10