Арестович назвав задум наступу окупантів на півдні: на які міста планують йти

новини / Новини України / Війна з Росією
1 370
0

Радник головий Офісу президента Олексій Арестович розповів, що російські військові можуть піти як на Мелітополь, так і на Херсон.

За словами Арестовича, російські батальйонно-тактичні групи концентруються на виході з Криму, щоб наступати на південному фронті.



Про це радник керівника ОП розповів у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним у четвер, 4 серпня.

"Російська війська концентруються на виході з Криму, там вони мають невелику кількість БТГ (батальйонно-тактичні групи - ред.), які можуть піти як на Мелітополь, так і На Херсон. Подивимося, де вони будуть підсилюватися", - сказав Арестович.

Радник голови Офісу президента зазначив, на Херсонському напрямку російські окупанти завершують формування наступального угруповання. За словами Арестовича, загарбники можуть спробувати йти на Кривий Ріг та Миколаїв.

"На Херсонському напрямку вони завершують формування наступального угруповання. Їхня задача - це Кривий Ріг. Можливо, Миколаїв. Є ще одне угруповання, її завдання - як мінімум зупинити наше просування в районі траси Миколаїв-Херсон, де ми досить близько підійшли. Це Посад-Покровськ, а це їх дуже хвилює, бо звідси вже видніється Херсон. Там вони планують тримати оборону. Крім того, їх дуже хвилюють наші плацдарми, розташовані біля берега р. Інгулець. Вони хочуть це окупувати. Загалом вони збираються боротися. На правій сторіні сконцентровано десь 15 БТГ, на лівій - 4-6 БТГ, є ще одне угруповання південніше. Загалом на театрі бойових дій - біля 30 БТГ", - розповів Арестович.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
30 937
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
15 570
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
13 225
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
10 518
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
10 090
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
9 297
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 746
Суди тривали роками: примішення колишньої "Української книги" у центрі Чернівців повернули громаді
6 100
Стало відомо, чи будуть завтра екстрені відключення на Буковині
3 735
«Це щоденна праця»: дев’ятикласниця з Чернівців отримуватиме Шевченківську стипендію
3 719


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.