Взимку на українців чекатиме дуже серйозний період зростання цін на продукти – експерт

новини / Новини України / Війна з Росією
1 746
0

Взимку українців чекатиме серйозний дефіцит на літні овочі та фрукти.

Про це розповів економіст Олексій Кущ під час інформаційного телемарафону.



"Я думаю, що нас взимку чекає дуже серйозний період зростання цін, тому що влітку, фактично, ми маємо сезонні овочі, фрукти і вони відносно дешево коштують… Закінчиться літо і з продовольством стане гірше з точки зору його цінової доступності для широких верств населення", - відмітив він.

Експерт зазначив, що взимку доведеться переходити на тепличне виробництво літніх овочів, а з цим є певні проблеми.

"Відповідно, якщо ми бачимо зараз дефіцит газу, то у нас і теплиці не будуть працювати", - додав Кущ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.