Військовий експерт спрогнозував, коли завершиться нинішня фаза війни і на чию користь

новини / Новини України / Війна з Росією
2 269
0

Черник зауважує, якщо до України і надалі буде регулярно постачатися зброя від західних партнерів, то ЗСУ отримають перевагу у боях та здобудуть можливість завдати "великий вогневий вал" по ворогу.

Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник.



"На мій погляд, але я можу помилятися, наприкінці серпня – на початку вересня складуться перші умови для завдання противнику великих вогневих валів. Не швидше. І то ще добрий місяць потрібно попрацювати, – наголошує Петро Черник.

Черник вважає надзвичайно правильною тактику, яку обрав Генштаб ЗСУ у війні. За його словами, коротко її можна описати, як боротьбу якості проти кількості.

"Дуже важливо, що керівництво вдумливо використовує наявні ресурси, аби максимально нищити ворога", - сказав він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим