«Повинні повернути хоча б третину того, що знаходиться за кордоном»: Україна вимагає в РФ повернути майно

новини / Новини України / Війна з Росією
1 483
0

Україна вимагає від Російської Федерації повернути хоча б третину закордонного майна колишнього СРСР, яке вона привласнила після того, як взяла на себе борги Радянського Союзу.

Про це повідомив посол у Великій Британії Вадим Пристайко в інтерв'ю "Суспільному", пише РБК-Україна.



За його словами, це дуже давня історія, яка полягає в тому, що Росія взяла на себе всі борги СРСР в обмін на те, що все його закордонне майно відійде РФ. Україна погодилася з цим, але не ратифікувала документи. Київ вимагав від Москви розкрити інформацію про закордонні активи СРСР та його борги, чого не було зроблено.

"Зараз ми вимагаємо від Росії: ви повинні повернути хоча б третину того, що знаходиться за кордоном. Зокрема, приміщення, які знаходяться в Британії і були незаконно, на нашу думку, зареєстровані на Російську Федерацію", - зазначив Пристайко.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Стало відомо про загибель мужнього воїна із Буковини Олександра Савчука
5 276
На Буковині підприємець повернув бюджету 5,8 млн грн ПДВ, які приховав на торгівлі харчами
4 624
З ворожого полону додому повернулися семеро буковинців
4 615
На вулиці в центрі Чернівців з парного боку заборонили стоянку транспорту
4 186
Клічук поскаржився Осипенку на "безпідставний тиск" правоохоронців на мерію Чернівців - фото, відео
3 954
"Ще два провалля": що відомо про аварію та відновлення подачі води у Чернівцях
3 379
Радісна звістка для Буковини: на рідну землю повернулися троє захисників з полону
3 026
Ви точно їх чули: 13 найсмішніших прізвищ в Україні, які розвеселять кожного
2 969
Пішла з дому і не повернулася: поблизу Чернівців знайшли тіло 68-річної жінки
2 704
Зливали геолокації ТЦК і закликали до зриву мобілізації: на Буковині затримали зловмисників
2 545