Луганські партизани ускладнили росіянам доставку боєприпасів залізницею

новини / Новини України / Війна з Росією
988
0

Поблизу Сватового Луганської області партизани спалили розподільчу коробку керування залізницею. Підвезення боєприпасів для російських загарбників тепер ускладнено.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.



Луганські партизани працюють: Цієї ночі „добрі люди“ знищили „шафку“ керування залізничною дорогою біля окупованого Сватового. Невідомі патріоти спалили розподільчу коробку, яка керує світлофорами, переїздами, також від неї залежить і саме живлення залізниці", — написав очільник ОВА у соцмережах.

Він зазначив, що раніше російські окупанти використовували Луганську залізницю для підвезення боєприпасів на фронт, тепер це зробити буде значно складніше.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10