ЗСУ "закрили" для росіян залізничний міст у Херсоні: росіяни не можуть доставляти техніку

новини / Новини України / Війна з Росією
1 463
0


29 липня Збройні сили України позбавили окупантів можливості користуватися ще одним мостом у Херсоні, яким доставляли військову техніку.

Про це повідомила у Facebook пресслужба Оперативного командування "Південь".




"Внаслідок ударів української артилерії по основних транспортних шляхах ЗС РФ стало неможливим рух Антонівським залізничним мостом через річку Дніпро, що розташований на схід від автомобільного. Отже, росіяни не можуть доставляти техніку в Херсон з боку Мелітополя не тільки автомобілями, а й поїздами", - підкреслив спікер Владислав Назаров.

Речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук на своєму Telegram-каналі підтвердив пошкодження залізничного мосту в Херсоні. Він прикріпив супутниковий знімок, на якому можна побачити велику, але акуратну дірку в полотні.

"Залізничний Антонівський міст — фсьо! Шансів, щоб вижити, для орків, навколо яких петля оточення, що поступово звужується, стає все менше. Вам ніхто не вибачить тортур і знущань над полоненими, вбивство дітей і жінок, руйнування України в цілому", — висловився Сергій Братчук.

Російська логістика залежить від залізничного постачання, тому втрата переправи може стати критичним ударом по постачаннях. Наразі найближчий від Херсона робочий міст розташований у Новій Каховці.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
29 077
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
19 235
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
11 621
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 544
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
5 742
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 138
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
3 948
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
3 903
Встановили прапор на вцілілому будинку: десантники з Буковини звільнили село на Донеччині — відео
3 649
Нацбанк випустив нові пам’ятні монети: кому присвячені та який номінал
3 625


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.